€1.890,00 EUR

An account already exists with this email address. Is this you?

Sign in

Terviklik internetiturunduse veebikoolitus

Tee endast internetiturunduse spetsialist!

Õpid internetiturundust praktiliste ülesannete käigus – kodulehe loomine, Google Ads, Facebook, Copywriting (reklaam- ja sisutekstide loomine), Google Analytics, YouTube, SEO, e-maili turundus ja palju muud.

Miks valida Terviklik internetiturunduse veebikoolitus?

  • Palju praktilisi ülesandeid
  • Õppetöö toimub 100% kaugtöö vahendeid kasutades
  • Individuaalse konsultatsiooni võimalus esmase strateegia osas
  • Õppetöö toimub väikses grupis, et säilitada individuaalne lähenemine
  • Ligipääs privaatsele Facebooki grupile ja foorumile
  • Eluaegne juurdepääs e-õppematerjalidele

Osalejate tagasiside

Meeldis õpetaja (Marko Ruut), väga mõnusalt, rahulikult ja arusaadavalt seletas. Polnud probleemi seletada vajadusel ka uuesti. Iseseisvad ülesanded olid kõik arusaadavad, mitte liiga kerged aga mitte ka ülemäära rasked. Täpselt parajad, et ise pusida ja seeläbi ka õppida). Samas ka õppevideod väga arusaadavad ja super võimalus neid ise hiljem vaadata, sest maht koolitusel väga suur ja kohe kõik nüansid ei jää meelde. Kindlasti kasutan võimalust neid järgi vaadata. Kindlasti soovitan ka sõpradele koolitust (tglt juba olengi :) )

Kerlin

Meeldis see, et materjalid jäid meie kasutada, ehk ma saan veel neid läbi vaadata, kus kõik on ilusti seletatud, juhuks kui peaks meelest minema miskit. Koolituse läbiviija oli oodatust parem, arvasin, et võib tulla selline tuim loeng, nagu kunagi koolis mõni loeng oli. Turunduse alustamiseks on väga hea koolitus. Kiitus! (see facebooki grupp ka hea idee, ma hetkel teen oma e-poodi veel, aga küsimustega pöördun kindlasti sinna, juba lähitulevikus)

Erlis

Kõik meeldis. Sisutihe, põhjalik, terviklik. Hea võimalus saada ülevaate internetiturunduse teemast. Väga hea koolitaja, kannatlik. Personaalne lähenemine. Super.

Hille

Korralik kogus videomaterjale, mis jääb endale. Väga palju erinevaid teemasid. Piisavalt teooriat ja praktikat.

Mari-Ann Kaare

Meeldis see, et koolitus oli väga praktiline ja selge. Koolitajat oli hea kuulata ja vajadusel abistas/toetas.

Piia Pikk

Teema/teemade selge ja arutlev käsitlus mis võimaldas ka järele jõuda kui oli mingeid ebaselgeid kohti. Teemasid lahati rahulikult kõiki järele oodates ja toetades.

Robert