Seitse valdkonda ja töökohta, millel on 2021 aastal märgatud tohutut nõudluse kasvu

Soovin osaleda

Hangi endale vajalikud teadmised töökohtadest, millel on juba märgatav ning lähiajal jätkuv tohutu kasv

Valmista ennast varakult uueks, paremini tasuvaks töökohaks ette, uurides, millised on suundumused tööturul ja millised on tööandjate vajadused ning ootused töötajale täna.

Sulle tundub, et on aeg teha oma karjääris muudatusi, kuid ei tea, kust alustada ja millist valdkonda valida?


Sa küsid endalt sageli, millised ametid sulle üldse sobivad?

Registreeru siin

Rahvusvaheliste tööpakkumiste platvormide andmeid kasutades ja Eesti arenguid arvestades on kindlaks tehtud, millised töökohad on viimase viie aasta jooksul muutunud nõutuks, mis on nendega seotud ainulaadsed oskused ja teadmised, ning millised on ettevõtted, kes seda tärkavat tööjõudu palkavad.

Antud koolitus avab võimalusi paremaks otsustamiseks valdkondade ja ametikohtade valimisel. Saades varakult teadmisi uutest valdkondadest ja ettevõtete vajadustest, saad sa teha kaalutletud otsuseid ja saadud info toel vastata kiiremini järgmistele küsimustele:

  • milline valdkond võib mulle sobida?
  • millistest materjalidest infot otsida?
  • millistel koolitustel osaleda?
  • kust saada vajalikku lisainfot?

Läbitavad teemad

Ülevaade top 7 kasvava nõudlusega töökohast

Millised ettevõtted neid töökohti vajavad?

Valdkondade ja töökohtade võimalused ja ohtud

Kaugtöö võimalused

Miks valida?

Praktiline

Koolituse käigus saad kiiresti ja tõhusalt alustada kaugtööga, kasutades koolitajate parimaid praktikaid ning lihtsaid kaugööd toetavaid instrumente

Väike grupp

Veebikoolitusel osaleb maksimaalselt 10 inimest, et võimaldada grupidiskussioone, kuid säilitada ka individuaalne lähenemine

Eluaegne juurdepääs e-õppematerjalidele

Juurdepääs e-õppe keskkonda jääb alles ka pärast koolituse lõppu. E-õppe materjalide maht on 61 loengut (10h), mis pidevalt uueneb ja täieneb

Õppetöö toimub 100% kaugtöö vahendeid kasutades

Koolitusel võib osaleda ükskõik, millisest maailma punktist

Koolitusel tutvustatavad ametikohad

Tarkvara ja robootika arendajad

Tarkvaraarendus ja automatiseerimine (Edasijõudnud: eritehnoloogiate koostöö arendamine, skaleeritud süsteemide arendus)

Customer Success Specialist

Empaatia, suhtlus, CRM süsteemid
(Edasijõudnud: Software as a Service (SaaS), Salesforce, Customer Relationship Management, Account Management, Customer Retention)

Müügiarenduse spetsialist

Aktiivne müük, CRM süsteemid, automatiseeritud vihjete kogumine
(Salesforce, Cold-Calling, Software as a Service (SaaS), Lead Generation, Sales)

Andmeanalüütik

Excel, statistiline analüüs, andmete ladustamise tehnikad, aruandlus (Edasijõudnud: Apache Spark, Hadoop, Python, Extract/Transform/Load (ETL))

Tootejuht/tooteomanik

Müügi ja turunduse kombinatsioon, tootejuhtimine, ettevõtlus, SaaS.
(Edasijõudnud: Chief Revenue Officer)

Digiturundus

Google Ads, Facebook reklaamid, Google Analytics, sisuturundus, e-maili turundus.(Edasijõudnud teemad: turunduse automatiseerimine, A/B testimine, integreeritud turundus)

Tervise-, mälu- ja käitumisprobleemide spetsialist/terapeut

Käitumise alused, sõltuvused ja vastumeetmed, füsioteraapia (Edasijõudnud: Applied Behavior Analysis, Autism Spectrum Disorders, Behavioral Health, Mental Health)

Osalejate tagasiside

Marek

"Olin väga huvitatud kuulama põhjalikumalt mitmest loetletud töökohast. Registreerisin koolitusele ja ei pidanud kahetsema - sain head kinnitust ning suuna, mida uurida edasi! Tänan"

August 2020

Koolituse info

Koolitusel osalemise töövahendid

  • Arvuti (veebikaameraga)
  • Stabiilne internetiühendus
  • Mikrofoniga kõrvaklapid
  • Soovitame valida müravaba õppekeskkond

Arvega tasumine

Arveinfo palume märkida registreerimisel vastavasse välja. Arve väljastame 3 tööpäeva jooksul peale koolitusele registreerimist.

Ettevõtluskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Järelmaksuga tasumine
Koolituse eest on võimalik tasuda ka osade kaupa, taotledes järelmaksu Liisi.ee kaudu. Lisainfo saamiseks loe täpsemalt Liisi.ee kodulehelt ning täida laenutaotluse avaldus. Koolitusele registreerimisel märgi palun kommentaaride lahtrisse, et soovid koolituse eest tasuda Liisi.ee järelmaksuga.
Enne koolitusele registreerimist tutvu palun õppekorralduse alustega.

Sinu koolitaja

Alek Kozlov

Alek Kozlov on aidanud paljudel kõrgtehnoloogilisi tooteid tootvatel ettevõtetel oma äriprotsesse täiustada Agile ja Lean mõtlemise, tootearenduse ja arendusprotsessi pideva täiustamise kaudu.

Oma elu ja karjääri jooksul näinud ja läbinud mitmeid ühiskonna, majanduse ja ettevõtete muutusi ja kriise (1991-94, 2000, 2008, 2014, jne), mis on andnud oskuse näha kaardistamata olukorras uusi võimalusi äride ja organisatsioonide kasvuks. Alek omab pikaajalist kogemust tehnoloogia, teeninduse, tootmise ja tööstuse protsesside täiustamise metoodikate alal. Tema kogemus erinevatest tegevusvaldkondadest ja huvi pidevalt õppida uusi tehnoloogiaid ja metoodikaid aitab leida täiesti uusi lähenemisi firma kasvatamiseks. 

Alek töötas Skype’is, kus tema ülesanne oli aidata organisatsiooni globaalsele üleminekule Scrum metoodikale. Seal oli vaja töötada 60 tootega, üle 12 ajavööndi ulatuva ja kuue kontori vahel jagatud arendusmeeskondadega.

Ta on nõustanud mitmeid Eesti era- (sh. Skeleton Technologies, Telia, SatProf, Tavrida Electric Export, Green Industry Services) ja avaliku sektori organisatsioone (sh. SMIT, Töötukassa, Haigekassa) uute ärimudelite ning organisatsiooni toimimiseprotsesside transformeerimisel, uute innovaatiliste teenuste disainimisel ning arendamisel.

Ta on koolitanud sadu inimesi, mille tulemusena aitas neil tulla toime oma uute väljakutsetega turul ja mõista, kuidas paremini kasutada selleks sobivaid töövõtteid ja vahendeid.

Registreeru huvilisena