Eduka kaugtöö oskuste ja praktikate koolitus

Soovin osaleda

Tee endast enesekindel ja efektiivne kaugtöö tiimi liige! 

Omandad oskusi, mis on koheselt kasulikud nii sulle kui ka kergesti edasi õpetatavad teistele.
 
Saad koolitusel praktilise kogemus, et olla koheselt tõhus oma tööülesannete täitmisel. Koolitus võimaldab saada nö “ebaõiglased eelised”, et saaksid kiiremini tööle asuda ettevõtetes, kus kaugöö on oluline.

Läbitavad teemad

Tõhusa kaugtöö alused ja võimalused

Head harjumused, oskused ja praktikad, mis on vajalikud igapäevaseks tõhusaks kaugtööks

Kaasamine

Kuidas kiiresti kaasata teisi oma töösse ja olla abiks teistele

Vigade vältimine

Millised on ja kuidas vältida põhilisi kaugtööga seotud vigu

Kaugtöö vahendid

zoom.us | miro.com | asana.com | failihaldus

Virtuaalne tööruum zoom.us keskkonnas

Video ja audio grupikõned. Ühe ja mitme ekraani jagamine. Virtuaalsete koosolekute salvestamine ja protokollimine. Ja palju muud.

miro.com

Whiteboardi kasutamine reaalajas ja samaaegselt kõigi tiimi liikmetega

Failide haldus "pilves"

» Google Drive, Dropbox, OneDrive, jms
» Dokumentide ühisloome praktikad

asana.com

Tõhus tööülesannete haldus

Miks valida?

Praktiline

Koolituse käigus saad kiiresti ja tõhusalt alustada kaugtööga, kasutades koolitajate parimaid praktikaid ning lihtsaid kaugööd toetavaid instrumente

Väike grupp

Veebikoolitusel osaleb maksimaalselt 10 inimest, et võimaldada grupidiskussioone, kuid säilitada ka individuaalne lähenemine

Eluaegne juurdepääs e-õppematerjalidele

Juurdepääs e-õppe keskkonda jääb alles ka pärast koolituse lõppu. E-õppe materjalide maht on 61 loengut (10h), mis pidevalt uueneb ja täieneb

Õppetöö toimub 100% kaugtöö vahendeid kasutades

Koolitusel võib osaleda ükskõik, millisest maailma punktist

Koolituse info

Koolitusel osalemise töövahendid

  • Veebikaameraga arvuti
  • Stabiilne internetiühendus
  • Mikrofon
  • Kõrvaklapid
  • Müravaba õppekeskkond live sessioonide ajal

Arvega tasumine

Arveinfo palume märkida registreerimisel vastavasse välja. Arve väljastame 3 tööpäeva jooksul peale koolitusele registreerimist.

Ettevõtluskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Järelmaksuga tasumine
Koolituse eest on võimalik tasuda ka osade kaupa, taotledes järelmaksu Liisi.ee kaudu. Lisainfo saamiseks loe täpsemalt Liisi.ee kodulehelt ning täida laenutaotluse avaldus. Koolitusele registreerimisel märgi palun kommentaaride lahtrisse, et soovid koolituse eest tasuda Liisi.ee järelmaksuga.
Enne koolitusele registreerimist tutvu palun õppekorralduse alustega.

Sinu koolitaja

Alek Kozlov

Alek Kozlov on aidanud paljudel kõrgtehnoloogilisi tooteid tootvatel ettevõtetel oma äriprotsesse täiustada Agile ja Lean mõtlemise, tootearenduse ja arendusprotsessi pideva täiustamise kaudu.

Oma elu ja karjääri jooksul näinud ja läbinud mitmeid ühiskonna, majanduse ja ettevõtete muutusi ja kriise (1991-94, 2000, 2008, 2014, jne), mis on andnud oskuse näha kaardistamata olukorras uusi võimalusi äride ja organisatsioonide kasvuks. Alek omab pikaajalist kogemust tehnoloogia, teeninduse, tootmise ja tööstuse protsesside täiustamise metoodikate alal. Tema kogemus erinevatest tegevusvaldkondadest ja huvi pidevalt õppida uusi tehnoloogiaid ja metoodikaid aitab leida täiesti uusi lähenemisi firma kasvatamiseks. 

Alek töötas Skype’is, kus tema ülesanne oli aidata organisatsiooni globaalsele üleminekule Scrum metoodikale. Seal oli vaja töötada 60 tootega, üle 12 ajavööndi ulatuva ja kuue kontori vahel jagatud arendusmeeskondadega.

Ta on nõustanud mitmeid Eesti era- (sh. Skeleton Technologies, Telia, SatProf, Tavrida Electric Export, Green Industry Services) ja avaliku sektori organisatsioone (sh. SMIT, Töötukassa, Haigekassa) uute ärimudelite ning organisatsiooni toimimiseprotsesside transformeerimisel, uute innovaatiliste teenuste disainimisel ning arendamisel.

Ta on koolitanud sadu inimesi, mille tulemusena aitas neil tulla toime oma uute väljakutsetega turul ja mõista, kuidas paremini kasutada selleks sobivaid töövõtteid ja vahendeid.

Registreeru huvilisena