Koolitajad

Alek Kozlov

Alek on aidanud paljudel kõrgtehnoloogilisi tooteid tootvatel ettevõtetel oma äriprotsesse täiustada Agile ja Lean mõtlemise, tootearenduse ja arendusprotsessi pideva täiustamise kaudu.

Oma elu ja karjääri jooksul näinud ja läbinud mitmeid ühiskonna, majanduse ja ettevõtete muutusi ja kriise (1991-94, 2000, 2008, 2014, jne), mis on andnud oskuse näha kaardistamata olukorras uusi võimalusi äride ja organisatsioonide kasvuks. Alek omab pikaajalist kogemust tehnoloogia, teeninduse, tootmise ja tööstuse protsesside täiustamise metoodikate alal. Tema kogemus erinevatest tegevusvaldkondadest ja huvi pidevalt õppida uusi tehnoloogiaid ja metoodikaid aitab leida täiesti uusi lähenemisi firma kasvatamiseks. 

Alek töötas Skype’is, kus tema ülesanne oli aidata organisatsiooni globaalsele üleminekule Scrum metoodikale. Seal oli vaja töötada 60 tootega, üle 12 ajavööndi ulatuva ja kuue kontori vahel jagatud arendusmeeskondadega.

Ta on nõustanud mitmeid Eesti era- (sh. Skeleton Technologies, Telia, SatProf, Tavrida Electric Export, Green Industry Services) ja avaliku sektori organisatsioone (sh. SMIT, Töötukassa, Haigekassa) uute ärimudelite ning organisatsiooni toimimiseprotsesside transformeerimisel, uute innovaatiliste teenuste disainimisel ning arendamisel.

Ta on koolitanud sadu inimesi, mille tulemusena aitas neil tulla toime oma uute väljakutsetega turul ja mõista, kuidas paremini kasutada selleks sobivaid töövõtteid ja vahendeid.

Marko Ruut

Marko on olnud turunduses nii agentuuri kui ka kliendi rollis, alates 1999. aastast. Viimased seitse aastat on ta pühendanud peamiselt internetiturundusele ja -reklaamile agentuuris United Skills.

Ta on internetiturunduse koolitusi teinud alates 2018. aastast, kus osalejate arv on üle 150 inimese.

Marko on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli Turunduse ja Rahvusvahelise Majanduse eriala. Lisaks täiendab ta ennast igapäevaselt turunduse ja internetiturunduse, kui väga kiirelt arenevas valdkonnas.

Kelli Turmann

Kelli omab üle 13 aasta pikkust äriplaanide ja taotlusprojektide koostamise kogemust väga erinevates majandusvaldkondades alustades loomemajandusest, töötlevast tööstusest, IT-st, jaemüügist kuni metsanduseni välja. Kokku on Kelli osalenud üle 100 projekti koostamises. Enim kogemust on tal taotlusprojektide esitamisel EASile, kuid mitmeid projekte on ta aidanud koostada ka Töötukassale, Riigi Tugiteenuste Keskusele ja panka. Pikaajalise kogemuse põhjal on Kelli välja töötanud lihtsa äriplaani koostamise mudeli, mida ka Ettevõtluskeskuse koolitusel kasutame. Kellil on hea kogemus ärimudelite ja strateegiate väljatöötamisel, viimasel ajal on fookuses olnud loomemajandusvaldkonnas tegutsevate alustavate ja tegutsevate ettevõtjate ning organisatsioonide nõustamine. Kelli on magistrigraadi omandanud Estonian Business Schoolis rahvusvahelist ärijuhtimist õppides. 

Chris Johns

Inglise keelt emakeelena kõnelev Chris on tegelenud selle õpetamisega paljudele erineva päritoluga inimestele nii Eestis, Bulgaarias kui Inglismaal juba 10 aastat.

Chrisil on CELTA sertifikaat Cambridge’i Ülikoolist ja Magistrikraad turunduskommunikatsioonis.

Tänu oma haridusteele mõistab ta väga hästi inglise keele kõnelemise eripärased ning enesekindla presentatsiooni olulisust.

Oma õpetamiskäsitluses eelistab Chris kõige realistlikuma õhkkonna saavutamiseks võimalikult hästi ära kasutada elusituatsioone.

Valeria Pakk

Valeria tootab digiturunduse valdkonnas juba 3 aastat ja naudib seda pidevalt muutumises olevat tegevusvälja jätkuvalt.

Ta on töötanud mitmes rahvusvahelises agentuuris ja omandanud kogemusi mitmete erinevat profiili klientidega töötades.

Hetkel juhib mitut projekti ja on kindel, et võib osalejatele paljut õpetada. Valeria on lõpetanud Tallinna Ülikooli 2017 aastal.

Igor Korzoun

Ettevõtja, organisatsioonide, juhtimise ja ettevõtluse arendamise konsultant (alustavad ja kogenud ettevõtjad). Spetsialist äriplaanide väljatöötamisel ja investeerimisprojektide tasuvusuuringutes (Eestis, Valgevenes). Üle 20 aasta kogemust.
Majandusteaduste doktor