Koolitused

Terviklik internetiturunduse koolitus

Tee endast internetiturunduse spetsialist!
Õpid internetiturundust praktiliste ülesannete käigus – kodulehe loomine, Google Ads, Facebook, Copywriting (reklaam- ja sisutekstide loomine), Google Analytics, YouTube, SEO, e-maili turundus ja palju muud.

Tervikliku digiturunduse juhtimise alused

Alusta digiturunduse juhi teekonda!
Õpid juhtima kogu digiturunduse tsüklit ja langetama tõhusaid juhtimisotsuseid tänu praktilistele ülesannetele ning läbiproovitud koosloome instrumentide kasutamisele.

Complete Digital Marketing Course

Become a specialist in Digital Marketing!
Learn digital marketing through various practical tasks – creating a home page, Google Ads, Facebook, Copywriting (creating texts for ads and content), Google Analytics, YouTube, SEO, e-mail marketing etc.

Äri inglise keel: Let's have a Cup of English!

Äri inglise keele kursus enesekindlamaks suhtlemiseks igas olukorras. Tugevdage ja parandage oma inglise keele oskust vaid nelja nädalaga! Väikeses, kuni 6-liikmelises rühmas saate nii grupis töötamise kui ka individuaalse lähenemise eelised.

Business English: Let's have a Cup of English!

Курс английского для уверенного общения в любых ситуациях. Укрепите и усовершенствуйте за 4 недели свой навык английского!

Äriplaani konsultatsioon

Nõustame ettevõtjaid valdkondades: äriplaani koostamine, digiturundus, ettevõtte diagnostika, ärimudeli uuendamine, uute toodete ja teenuste arendus

Sisekoolitused

Agiilse tootejuhi arenguprogramm

Coachingu programm ettevõtjatele, juhtidele ja spetsialistidele, kes soovivad leida uusi võimalusi kasvatamaks oma organisatsiooni ja klientide väärtust

Kodulehe loomise koolitus

Koolituse käigus Sa lood kodulehe struktuuri ning esmase sisu eesmärgiga teha oma koduleht kiirelt sihtgrupile kättesaadavaks

7 suure nõudluse kasvuga ametikohta

Hangi endale vajalikud teadmised töökohtadest, millel on juba märgatav ning lähiajal jätkuv tohutu kasv

Eduka kaugtöö oskused ja praktika

Hangi endale vajalikud teadmised töökohtadest, millel on juba märgatav ning lähiajal jätkuv tohutu kasv